Age of Jape (POL)
Tmavý hnědák, 12.03.2006 Jape - Age of Gold, Belmez
chovatel POL-KAUFRING
Age of Jape
Jape - Age of Gold, Belmez
Vítěz trojkoruny, ze 14 startů na rovině získal 12 vítězství
Otec Loriany of Jape, čtvrté v Oaks, páté v EJC
Gd1 vítěz na překážkách, syn výtečného Japa
JAPE (USA) dkb/br. 1989 | ALLEGED (USA) b. 1974 | HOIST THE FLAG (USA) b. 1968 [BI] | TOM ROLFE (USA) b. 1962 [CP] | RIBOT (GB), b. 1952 [CP] | |||||
POCAHONTAS (USA), br. 1955 * | |||||||||
WAVY NAVY (USA)* b. 1954 | WAR ADMIRAL (USA), br. 1934 [C] | ||||||||
TRIOMPHE (FR), b. 1947 | |||||||||
PRINCESS POUT (USA) b. 1966 | PRINCE JOHN (USA) ch. 1953 [C] | PRINCEQUILLO (IRE), b. 1940 [IS] | |||||||
NOT AFRAID (USA), br. 1948 * | |||||||||
DETERMINED LADY (USA) b. 1959 | DETERMINE (USA), gr. 1951 | ||||||||
TUMBLING (USA), b. 1953 | |||||||||
NORTHERN BLOSSOM (CAN) ch. 1980 | SNOW KNIGHT (GB) ch. 1971 | FIRESTREAK (GB) br. 1956 | PARDAL (FR), b. 1947 | ||||||
HOT SPELL (GB), b. 1944 | |||||||||
SNOW BLOSSOM (GB) dkb/br. 1957 | FLUSH ROYAL (FR), b. 1945 | ||||||||
ARIANA (FR), b. 1951 | |||||||||
VICTORIAN HEIRESS (CAN) b. 1968 | NORTHERN DANCER (CAN) b. 1961 [BC] | NEARCTIC (CAN), br. 1954 | |||||||
NATALMA (USA), b. 1957 * | |||||||||
VICTORIANA (CAN)* b. 1952 | WINDFIELDS (CAN), br. 1943 | ||||||||
IRIBELLE (CAN), b. 1942 * | |||||||||
AGE OF GOLD (GB) b. 1994 | BELMEZ (USA) b. 1987 | EL GRAN SENOR (USA) b. 1981 | NORTHERN DANCER (CAN) b. 1961 [BC] | NEARCTIC (CAN), br. 1954 | |||||
NATALMA (USA), b. 1957 * | |||||||||
SEX APPEAL (USA)* ch. 1970 | BUCKPASSER (USA), dkb/br. 1963 [C] | ||||||||
BEST IN SHOW (USA), ch. 1965 * | |||||||||
GRACE NOTE (FR) dkb/br. 1982 | TOP VILLE (IRE) br. 1976 | HIGH TOP (IRE), b. 1969 [C] | |||||||
SEGA VILLE (FR), b. 1968 | |||||||||
VAL DE GRACE (FR) b. 1969 | VAL DE LOIR (FR), b. 1959 | ||||||||
PEARLY QUEEN (FR), b. 1960 | |||||||||
ROMANTIC AGE (GB) b. 1985 | MILL REEF (USA) b. 1968 [CS] | NEVER BEND (USA) br. 1960 [BI] | NASRULLAH (GB), b. 1940 [B] | ||||||
LALUN (USA), b. 1952 * | |||||||||
MILAN MILL (USA)* b. 1962 | PRINCEQUILLO (IRE), b. 1940 [IS] | ||||||||
VIRGINIA WATER (USA), gr. 1953 | |||||||||
VIOLE DAMOUR (FR) dkb/br. 1972 | LUTHIER (FR) br. 1965 [C] | KLAIRON (FR), b. 1952 | |||||||
FLUTE ENCHANTEE (FR), b. 1950 | |||||||||
MANDOLINETTE (FR) b. 1963 | YORICK (FR), b. 1951 | ||||||||
MALVEILLANTE (FR), b. 1951 |
Age of Jape je synem hřebce JAPE, vítěze 2 dostihů z 9 startů, 1. Premio Guido Berardelli, Gr.2, St. Leger Italiano, Gr.3, 2. Dalham Chester Vase, Gr.3. V chovu od roku 1994. Šampión plemeníků v Polsku 1999, 2001, 2003, 2006 a 2008.
Nejúspěšnější potomci otce Jape
- AGE OF JAPE (hř., nar. 2006, z matky po Belmez), Kůň roku v ČR, 1. České derby, Gd3, Slovenské derby, Gd3, Velká jarní cena, L, Saint Leger, L
- KOMBINACJA (kl., nar. 1998 z matky po Dakota), Kůň roku v Polsku 2001, 1. Nagroda Derby, Gd3, Nagroda Oaks, L, Nagroda St Leger, L, Wielka Warszawska, Gd3
- TULIPA (kl., nar. 1999 z matky po Omen), 1. Nagroda Wielka Warszawska, Gd3, Nagroda Prezesa Rady Ministrów, L, 2. Nagroda Kozienic, L
- GALILEO (hř., nar. 1996 z matky po Dakota), Kůň roku v Polsku 1999, 1. Nagroda St. Leger, L, Nagroda Golejewka, L, 2. Nagroda Derby, Gd1, Silbernes Band, L, Velká cena Slovenska, Gd3
- NIGHT EXPRESS (val., nar. 2002 z matky po Five Star Camp), 1. Nagroda Wielka warszawska, Gd3, Nagroda Kozienic, L, 3. Nagroda Derby, L
- MAGENTA (kl., nar. 1995 z matky po Conor Pass), 1. Nagroda Liry (Oaks), Gd2, Nagroda Soliny, L, Nagroda Efforty, Gd3, Nagroda Cardei, L
- TARO (val., nar. 2007 z matky po Candian Winter), 1. Velká cena českého turfu, Gd3, Saint Leger, L, 2. Velká červnová cena, NL
- MERLINI (hř., nar. 2003 z matky po Alywar), 1. Wielka Warszawska, Gd3, Nagroda St. Leger, L, Nagroda Prezesa Totalizatora Sportowego, L, 3. Wielka Warszawska, Gd3
- JOVELLANOS (hř., nar. 2005 z matky po Enjoy Plan), 1. Nagroda Rulera, L, Nagroda Iwna, L, 2. Wielka Warszawska, Gd3, Nagroda Prezesa Totalizatoru Sportowego, L, Nagroda Kozienic, L
- IMBRA (kl., nar. 1995 z matky po Dakota), 1. Nagroda Dakoty, Gd3, Nagroda Pink Pearla, L, Nagroda Krasne, Gd3, (2x),2. Nagroda Prezesa Rady Ministrów, Gd2, 3. Wielka Warszawska, Gd1
- MIRIAM (kl., nar. 1997 z matky po Dakota), 1. Nagroda Dakoty, Gd3, 2. Nagroda Wiosenna (JCK), Gd3, Nagroda Rzeki Wisly, L
- NOWATOR (hř., nar. 1997 z matky po Dakota), 1. Nagroda Prezesa Rady Ministrow, L, 2. Nagroda Kozienic, L
Nejúspěšnější potomci otce Jape na překážkách
- GALILEO (val., nar. 1996 z matky po Dakota), 1. Royal & SunAlliance Novices Hurdle, Gd1
- AGE OF JAPE (hř., nar. 2006 z matky po Belmez), 1. Gran Corsa Siepi d'Italia, Gd1, Gran Corsa Siepi di Grosseto, L,
- ALMANZOR (val., nar. 1996 z matky po ), 1. Zlatý pohár PARAMO, L, 2. Premio Corsa Siepi di Merano, Gd1, Bäder Preis, L
- DEMON MAGIC (val., nar. 2006 z matky po Sectori), 1. Premio Mario Argenton, Gd2, Premio Piero E Franco Richard, Gd3, 2. Premio UNIRE, Gd3, 3. LXXIII Gran Premio Merano Forst, Gd1, Grande Steeplechase d'Europa, Gd1
- IMPREZER (val., nar. 2006 z matky po Polish Precedent), 1. Premio Ezio Vanoni, Gd2, Premio UNIRE, Gd3, 2. LXXIII Gran Premio Merano Forst, Gd1, Grande Steeple-Chase D`Europa, Gd1, Premio Mario Argenton, Gd2, Premio Staffe D`Oro, Gd3
- MEGA HIT (val., nar. 2000 z matky po Dakota), 1. Corsa Siepi di Merano, Gd1, 2. Zlatý pohár, L
- BAGGIO (val., nar. 2002 z matky po Neman), 1. Corsa Lainate, L, Cena Vltavy, NL, Velká cena města Pardubic, NL, 2. Premio Corsa Siepi Di Maia, L, 4. Gran Corsa Siepi di Milano, Gd1
- IRAKLION (val., nar. 1995 z matky po Beauvallon), 1. Velká cena města Pardubic, NL, memoriál kpt. Rudolfa Poplera, I.k. (3x), Cena Radia OK, I.k.
- DELLAN (val., nar. 2000 z matky po Juror), 1. Corsa seipi dei 4 anni, Gd3, 2. Gran Corsa Siepi Di Milano, Gd1
- Kombinacja (kl., nar. 1998 z matky po Dakota), 2. Mares Only Handicap Final Hurdle, L
Matka:
AGE OF GOLD, 2 vítězství, 5 umístění, 4. Prix Urban Sea, L. Matka mj.:
- AGE OF JAPE (hř., nar. 2006 po Jape), viz plemeník
- Age of Luck (val., nar. 2005 po Leonidas), 2 vítězství na rovině v Polsku, 316.000 Kč, 4 vítězství, 12 umístění, 649.756 Kč na překážkách, 3. Dostihový pohár Josefa Váni, L, 4. Grande Steeplechase Roma - Memorial Gen. Mario Argenton, Gd3
- AGE OF LOVE (kl., nar. 2008 po Tribal Instinct), 1 umístění, 5.200 Kč na rovinách, 1 vítězství, 5 umístění, 52.400 Kč na překážkách
Bába:
Romantic Age, neběhala. Matka mj.:
- AGE OF GOLD (kl. po Belmez), viz výše
Prabába:
VIOLE D'AMOUR, 2 vítězství ve třech letech, 1. Prix des Tuileries, L, La Sega, 2. Prix Fille de l'Air, Gr.3. Matka mj.:
- LUTH ENCHANTEE (kl. po Be My Guest), 4 vítězství, 7 umístění, 1. Prix du Moulin de Longchamp, Gr.1, Jacques Le Marois, Gr.1, Prix d'Astarté, Gr.2, 3. Prix de l'Arc de Triomphe, Gr.1, 4. Grand Prix de Saint-Cloud, Gr.1, 1,776.800 FF. Bába KHUMBA MELA (5 vítězství, 1. Noble Damsel Handicap, Gr.3, Prix Chloé, Gr.3, Roland de Chambure, L, 2. Diana Handicap, Gr.2, Prix Amandine, L, 3. Prix d'Astarté, Gr.2, My Charmer Handicap, Gr.3, 4. Prix Morny, Gr.1, Marcel Boussac, Gr.1), Manzoni (4 vítězství, 2. Prix Robert de Cholet, L), Sideman (2 vítězství, 3. Blenheim Stakes, L)
- LUTH D'OR (kl. po Noir Et Or), 3 vítězství, 1. Grand Prix de Compiegne, L, 2. Prix Fille de l'Air, Gr.3, 3. Prix de Royallieu, Gr.3, 4. Prix Minerve, Gr.3; Matka 4 vítězů včetně:
- Archange, 5 vítězství, 2. Prix de la Butte Mortemart, L, Altipan, L, Lovelace, L, 3. Prix Ridgway, L, Prédicateur, L, 4. Prix Gontaut-Biron, Gr.3
- LUTH CELTIQUE (kl. po Thatch), 2 vítězství, 1. Prix de la Seine, L, 4. Prix de la Calonne, L, chovná klisna
- Sheikh Dancer (kl. po Shareef Dancer), 10 vítězství, 2. Copa de Oro de San Sebastian, L, GP Mem Duque de Toledo, L, 4. Prix Royal-Oak, Gr.1
Praprabába:
MANDOLINETTE, 2 vítězství, 1. Prix Uganda. Matka mj.:
- VIOLE D'AMOUR, viz výše
- Guillaume de Tyr, 3 vítězství, 3. Prix Berteux, Gr.3
- Multo Rapido, 3 vítězství, 2. Prix de la Table, L
- Sigemande, neběhala. Matka 2 vítězů včetně:
- RIVERMANDE, 2 vítězství, 1. Prix Finlande, L. Matka SHARP ASCENT (Honeymoon Handicap, Gr.3). Bába HONOR THE COLONEL.
Nenalezena aktivní nabídka