Absolutic

Pouvoir Absolu - Anjou, Sholokhov

Syn Anjou, vítězky bývalé Ceny Hřebčína Napajedla

Vnuk Arganty, jedné z nejúspěšnějších matek v českém chovu posledních let


Pouvoir Absolu (GB)
2005, b
Sadler's Wells (USA)
1981, b [CS]
Northern Dancer (CAN)
1961, b [BC]
Nearctic (CAN)
1954, br
Nearco (ITY) , 1935, br [BC]
Lady Angela (GB) , 1944, ch
Natalma (USA)
1957, b
Native Dancer (USA) , 1950, gr [IC]
Almahmoud (USA) , 1947, ch
Fairy Bridge (USA)
1975, b
Bold Reason (USA)
1968, b
Hail To Reason (USA) , 1958, br [C]
Lalun (USA) , 1952, b
Special (USA)
1969, b
Forli (ARG) , 1963, ch [C]
Thong (USA) , 1964, b
Pine Chip (USA)
1995, b
Nureyev (USA)
1977, b [C]
Northern Dancer (CAN)
1961, b [BC]
Nearctic (CAN) , 1954, br
Natalma (USA) , 1957, b
Special (USA)
1969, b
Forli (ARG) , 1963, ch [C]
Thong (USA) , 1964, b
Peinture Bleue (USA)
1987, ch
Alydar (USA)
1975, ch [C]
Raise a Native (USA) , 1961, ch [B]
Sweet Tooth (USA) , 1965, b
Petroleuse (IRE)
1978, b
Habitat (USA) , 1966, b [B]
Plencia (FR) , 1968, ch
Anjou (GER)
2008, b
Sholokhov (IRE)
1999, b
Sadler's Wells (USA)
1981, b [CS]
Northern Dancer (CAN)
1961, b [BC]
Nearctic (CAN) , 1954, br
Natalma (USA) , 1957, b
Fairy Bridge (USA)
1975, b
Bold Reason (USA) , 1968, b
Special (USA) , 1969, b
La Meilleure (IRE)
1985, ch
Lord Gayle (USA)
1965, db
Sir Gaylord (USA) , 1959, db [IC]
Sticky Case (GB) , 1958, ch
Gradille (IRE)
1980, gr
Home Guard (USA) , 1969, db
Gradiva (GB) , 1974, ch
Arganta (GER)
2001, b
Monsun (GER)
1990, br [CS]
Königsstuhl (GER)
1976, db
Dschingis Khan (GER) , 1961, br
Königskrönung (GER) , 1965, br
Mosella (GER)
1985, b
Surumu (GER) , 1974, ch
Monasia (GER) , 1979, b
Anna Domani (FR)
1992, b
Antheus (USA)
1982, b
Northern Dancer (CAN) , 1961, b [BC]
Apachee (FR) , 1975, db
Juvenka (GB)
1983, b
Shirley Heights (GB) , 1975, b [CP]
Mother Earth (IRE) , 1977, b

Absolutic je potomkem hřebce POUVOIR ABSOLU, vítěze 5 dostihů se ziskem 251.908 eur na rovině, 1 vítězství na proutěných překážkách. 1. Prix Rene Bedel (L, 2400 m), Prix de la Porte de Madrid (L, 2400 m), Prix Lord Seymour (L, 2400 m), 2. Grand Prix de Deauville (Gr.2, 2500 m), 3. Grand Prix de Chantilly (Gr.2, 2400 m).

V chovu od roku 2013. 

Nejúspěšnější potomci otce Pouvoir Absolu
  • DARK ABSOLU (kl., nar. 2016 z Rabbit Dark Angel po Dark Angel), 2 vítězství, 263.800 Kč, 1. Cena zimní královny, L
  • MUJAHID BRAVE (hř., nar. 2014 z Rabbit Mujahid po Mujahid), 1 vítězství, 8 umístění, 127.010 Kč
  • Savoir Absolu (val., nar. 2014 z Sapora po Rainbows for Life), 4 umístění, 14.180 Kč

Matka: 
Anjou, 1 vítězství, 5 umístění, 350 600 Kč na rovinách, GH 83,5 kg. 1. Cena Hřebčína Křenek, I.k., 3. Jarní cena klisen, L, 4. Memoriál Rudolfa Deyla, I.kat., 5. Herkul St. Leger, L; Matka:

  • ANJELLICO (hř. nar. 2016 po Egerton), 1 vítězství, 1 umístění, 39.000 Kč
  • Angelote (kl., nar. 2015 po Stormy Jail), 2 umístění, 2 starty, 27.600 Kč
  • Anjolli (hř., nar. 2014 po Egerton), 1 umístění, 1.500 Kč

Bába:
ARGANTA
, 10 startů, 8 vítězství, 2 umístění, 1,330.970 Kč, 1. Jarní cena klisen, L, Cena Pat’s Music, L, Oaks, L, Slovenské Oaks, L, Saint Leger Charvát, L, Cena Hřebčína Napajedla, NL, 2. Cena Arvy, L. Matka:

  • ARCIBALDO (val. po Dashing Blade), 3 vítězství, 8 umístění, 1,566.873 Kč, 1. Gerschův memoriál, NL, Yoko Cup, I.kat., 2. České derby, Gd3, 3. Saint Leger Charvát, L, 4. Cena zimního favorita, L, 5. Slovenské derby, Gd1, Velká cena Slovenska, Gd1; 1 vítězství, 3 umístění, 123.440 Kč na překážkách, 4. Steeple-Chases Do Treviso, L
  • Anjou (kl. po Sholokhov), viz výše
  • Anwilka (kl. po Dashing Blade), 4 starty, 1 vítězství, 2 umístění, 117.000 Kč, 3. Cena Polských chovatelů anglického plnokrevníka, NL, 4. Oaks, L; matka ANSHOA (Sholokhov), 1. Cena Fondů Conseq Invest, II.kat.
  • ARGANO (hř. po Lord of England), 1 vítězství, 3 umístění, 47.400 Kč
  • Agricola (val. po Sholokhov), 3 umístění, 33.600 Kč

 

Prabába: 
ANNA DOMANI, 2 vítězství, 1. Preis des BMW Vertrieb Deutschland Ost., L, 2. Düsseldorfer Stutenpreis, L, Berberis-Renne, NL, 3. Preis der Diana - Deutsches Stuten Derby, Gr.2, Nereide Rennen, L. Matka 4 vítězů:

  • ARGANTA (Monsun), viz výše
  • AKILINDA (Monsun), 3 vítězství, 4 umístění, matka 5 vítězů mj.:
    • ADOLFINA (Sholokhov), 3 vítězství, 1. BWIN Sachsenpreis, L, Preis der Peter Deilmann Reederei, L, 2. Euro Cup, Gr.3, 3. Dalmayr Coupe Lukull Riemer Stuten-Meile, L, Preis der BHF Bank, L
    • ADILO (Dashing Blade), 3 vítězství, 11 umístění
    • ALASKA (Trempolino), 2 vítězství, 11 umístění
    • AKATINA (Desert Prince), 2 vítězství, 4 umístění
    • ADOLFO (Second Set), 2 vítězství, 1 umístění
  • ARGENTA, 3 vítězství, 14 umístění
  • ANTARCTICA, 2 vítězství, 18 umístění
  • Ashary, 2 umístění
  • Anno Domini, 1 umístění
AbsoluticAbsoluticAbsolutic

Nenalezena aktivní nabídka